Kasjer - Pracownik Działu Obsługi Klienta

  • localization Obsługa Klienta
  • localization Wręcza (pow. żyrardowski)

O Park of Poland

O nas

Suntago Wodny Świat to największy zadaszony park wodny w Europie. Zlokalizowany jest w miejscowości Wręcza, w gminie Mszczonów, 40 minut od Warszawy - pomiędzy autostradą A2 i droga ekspresową S8. Suntago Wodny Świat oraz osiedle domów modułowych Suntago Village to pierwszy etap projektu Park of Poland.

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

Uważasz, że wakacje marzeń nie mogą się obyć bez miłego i uśmiechniętego personelu, a także przyjaznej atmosfery sprzyjającej relaksowi i zabawie? Lubisz pracę w bezpośredniej obsłudze klienta, a praca z ludźmi sprawia Ci satysfakcję?
Dołącz do zespołu największego parku rozrywki w tej części Europy – Park of Poland
Połącz pasję i pracę w jedno!
Do Twoich zadań należeć będzie:
- utrzymanie najwyższych standardów obsługi gości, chcących skorzystać z bogatej oferty parku Suntago Wodny Świat, zapewnienie im profesjonalnej pomocy i doradztwa
- rejestracja sprzedaży usług: płatności gotówkowych i bezgotówkowych, obsługa terminali płatniczych i płatności mobilnych
- udzielanie informacji dotyczących oferty, możliwości zakupu biletów wstępu do poszczególnych stref parku wodnego Suntago oraz oferowanych usług
- wydawanie opasek wejściowych
- sprawne rozwiązywanie trudności zgłaszanych przez gości – w tym zwrotów i reklamacji
- zgłaszanie przełożonym ewentualnych trudności lub awarii systemów/serwisów online, przez które prowadzona jest sprzedaż biletów
- współpraca z pozostałymi działami operacyjnymi Suntago
- zapewnienie atmosfery zachęcającej gości do ponownego skorzystania z oferty parku wodnego Suntago Wodny Świat

Wymagania:

Nasze wymagania

Oczekujemy od Ciebie:
- min. wykształcenia średniego
- mile widziane doświadczenie w działach obsługi klienta/działach sprzedaży
- umiejetności obsługi kasy fiskalnej
- wiedza z zakresu operacji kasowych będzie atutem
- umiejętności obsługi terminali płatniczych
- komunikatywnej znajomości języka polskiego oraz min. podstawowej znajomości języka angielskiego, znajomość innych języków mile widziana
- chęci dalszego rozwoju i pogłębiania wiedzy zawodowej
- gotowości do pracy w systemie zmianowym, w tym w weekendy i święta
 - uczciwości i rzetelności podczas realizacji wyznaczonych zadań
- entuzjastycznego nastawienia i wysokiej kultury osobistej
- sumiennego i odpowiedzialnego podejścia do powierzonych zadań i obowiązków

Możliwości

To oferujemy

Dołączając do naszego zespołu zyskujesz:
- przyjazną atmosferę tworzoną przez tak samo pozytywnych ludzi jak TY
- pracę w bezpiecznych i higienicznych warunkach, w najnowszym i największym zadaszonym parku wodnym parku w tej części Europy
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- elastyczny grafik pracy, grafik dopasowany do indywidualnych potrzeb oraz pracę w niepełnym wymiarze godzin pozwalającą pogodzić karierą zawodową z nauką lub innymi zajęciami
- bezpieczne i nowoczesne narzędzia pracy- możliwość rozwoju i awansu wewnątrz struktury
- podnoszenie kwalifikacji oraz wymianę doświadczeń
- pakiet szkoleń szytych na miarę: szkolenia stanowiskowe oraz szkolenia z kompetencji miękkich
- indywidualne podejście do każdego pracownika
- atrakcyjny pakiet benefitów : promocyjne i bezpłatne wejściówki do Suntago, specjalne ceny pracownicze na posiłki w restauracjach znajdujących się na terenie obiektu, rabaty na produkty w sklepikach Suntago, zniżki u Partnerów parku,  nowoczesne wyposażenie stanowiska pracy, odzież służbową, pranie odzieży służbowej, bezpłatny parking dla zmotoryzowanych pracowników, paczki świąteczne oraz udział w integracjach firmowych, bezpłatny transport do pracy z Warszawy i z Żyrardowa
Oferujemy doskonałą atmosferę pracy, w miejscu, gdzie słońce świeci 365 dni w roku! Dołączając do nas, będziesz mieć realny wpływ na kluczowy element, jakim jest jakość obsługi klienta oraz budowanie pozytywnego pierwszego wrażenia wśród gości odwiedzających największy zadaszony parku wodny w Europie.

Informacje dodatkowe:

Dane i kontakt do administratora i Inspektora Ochrony Danych
Administratorem Danych Osobowych jest Global Parks Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Fosa 41/11, 02-768 Warszawa. Kontakt z nami jest możliwy korespondencyjnie na podany adres siedziby. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: [email protected] lub korespondencyjnie pod adresem ul. Fosa 41/11, 02-768 Warszawa z dopiskiem: Inspektor Ochrony Danych.

Cele i podstawy prawne
Dane osobowe podawane w aplikacji o pracę i podczas rekrutacji przetwarzane są w celach i na podstawie:

kiedy chcesz wziąć udział w bieżącej rekrutacji (celem jest bieżący proces rekrutacyjny) i oferujemy Ci umowę o pracę – podstawą dla nas są przepisy prawa pracy, regulujące zbieranie danych od kandydata w oparciu o umowę o pracę (art. 6 ust. 1 lit. c RODO* w zw. z art. 221 1 Kodeksu Pracy), jednak wyłącznie w zakresie, w jakim podajesz dane objęte tym przepisem, tj.: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez Ciebie oraz wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg dotychczasowego zatrudnienia, jeżeli są one niezbędne Pracodawcy do wykonywania pracy określonego rodzaju lub na określonym stanowisku, kiedy chcesz wziąć udział w bieżącej rekrutacji (celem jest bieżący proces rekrutacyjny) i oferujemy Ci umowę o pracę, ale podajesz podczas procesu rekrutacji także inne dane, niż wymienione w pkt 1 powyżej – podstawą dla nas na przetwarzanie takich danych jest zgoda (art. 6 ust 1 lit. a RODO), kiedy chcesz wziąć udział w bieżącej rekrutacji (celem jest bieżący proces rekrutacyjny) i oferujemy Ci umowę inną, niż umowa o pracę (np. zlecenie) - podstawą dla nas na przetwarzanie takich danych jest zgoda (art. 6 ust 1 lit. a RODO), ponieważ kodeks pracy nie ma zastosowania, kiedy chcesz wziąć udział w innych rekrutacjach (celem są przyszłe procesy rekrutacyjne) - podstawą dla nas na przetwarzanie takich danych jest zgoda (art. 6 ust 1 lit. a RODO).

Okres przechowywania
Dane osobowe podane przez kandydata będą przechowywane do czasu zakończenia bieżącego procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody na inne rekrutacje - cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu, jednak nie dłużej niż 12 miesięcy od dnia ich przesłania.

Dostęp osób upoważnionych i odbiorcy
Dane osobowe będą ujawnione pracownikom lub współpracownikom Administratora, jak też następującym kategoriom odbiorców: podmiotom udzielającym wsparcia Administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, w zakresie zwłaszcza usług rekrutacyjnych, IT, doradczych.

Przysługujące uprawnienia
Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa), gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO.

Dobrowolność podania danych i konsekwencje ich niepodania
Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach, ponieważ bez danych osobowych nie jesteśmy w stanie prawidłowo przeprowadzić rekrutacji. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne i w każdym czasie można ją odwołać, jednak jeżeli zgoda jest wskazaną powyżej podstawą prawną przetwarzania danych we wskazanym celu, to jej wyrażenie jest niezbędne, aby ten cel zrealizować.

*RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV

* Zdjęcia prezentowane na stronie mają charakter poglądowy.