Park of Poland jest zlokalizowany w miejscowości Wręcza, w gminie Mszczonów, w odległości około 60 km od Warszawy – pomiędzy autostradą A2 i drogą ekspresową S8.

Naszym celem jest zapewnienie rozrywki milionom gości z Polski oraz innych krajów Europy. W Park of Poland chcemy zaoferować atrakcje znane z innych parków na świecie, od tych najbardziej klasycznych po te najbardziej ekstremalne. Kompleks Park of Poland będzie się składał z parku wodnego, hoteli, domków typu bungalow, centrum konferencyjno-handlowego, parków tematycznych, biurowców oraz apartamentowców.

Pierwszym etapem projektu Park of Poland jest park wodny Suntago Wodny Świat oraz osiedle domków bungalow. Drugim etapem inwestycji jest budowa czterogwiazdkowego hotelu, który pierwszych gości przyjmie już w IV kwartale 2020 roku.

Prace na budowie ruszyły na początku maja 2017 roku.

Zobacz jak idą postępy

  • instagram
  • instagram
  • instagram
  • instagram

Zobacz jak idą postępy

instagram
instagram
instagram
instagram

Park of Poland została oficjalnym członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Parków Rozrywki i Atrakcji (IAAPA), organizacji zrzeszającej ponad 5 000 obiektów z całego świata. Bardzo cieszymy się, że możemy dołączyć do grona profesjonalistów z branży rozrywki. Jako członek IAAPA będziemy przestrzegać najwyższych standardów branży, między innymi dotyczących bezpieczeństwa i obsługi klienta.